fbpx

Pielęgnacja oczu

Pielęgnacja oczu

W ofercie naszego gabinetu przedstawiamy kolejne zabiegi: zagęszczanie rzęs, laminacja/botoks rzęs, henna rzęs, regulacja oraz henna brwi.

Zagęszczanie rzęs polega na przyklejaniu rzęs sztucznych do każdej swojej rzęski. Wykonujemy w różnych technikach, klasycznej (1:1), metodach objętościowych ( 2D, 3D, 4D-8D, Hollywood, Russian Volume). Korekcja takiego zabiegu powinna być wykonywana po 2-4 tygodniach, w zależności od objętości. Używamy wyłącznie materiałów profesjonalnych z firmy Noble Lashes.

Taki zabieg może być stosowany u każdego, jeżeli nie posiada dalej wymienionych przeciwwskazań: choroby zapalnej okolicy oczu, choroby alergicznej oczu, brak rzęs, zespół suchego oka, jaskra, zaćma, jakiekolwiek zapalenie spojówek, jęczmień, opryszczka w okolicy twarzy, uczulenie na produkty stosowane w zabiegu.

Keratynowa laminacja,  botox i henna rzęs jest to zabieg wykonywany wyłącznie na naturalnych rzęsach. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, dogłębne odżywienie oraz przyciemnienie rzęsek, efekt utrzymuje się dość długo, w zależności od długości i grubości rzęsek, aż do 4-6 tygodni. Do laminacji oraz botoksu stosujemy produkty z firmy Noble Lashes.

W naszym gabinecie można wykonać regulację brwi, polega ona na usunięciu nie potrzebnych włosków tradycyjną metodą (pęsetką) lub techniką woskową, używany wosku hipoalergicznego, dlatego nie powoduje zapaleń po zabiegu. Ostatnim etapem zostaje nakładanie henny, która pozwala na dokładniejsze podkreślanie czy zmianę kształtu łuku brwi.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sequi, neque incidunt nihil harum tenetur fugit.